Sveiks, ģeniālais ģēnij!

Atslēga ir lielisks instruments pret stresu. Tas nozīmē, ka, to lietojot kā labu palīgu, var vieglāk atbrīvot sevi no bailēm, uztraukuma, dusmām, aizvainojuma, vainas sajūtas,…, jeb visām bremzējošajām lietām sevī.

Atslēga ir komplekss, kas sevī ietver stresa testu un sinhrovingrošanu. Tās ir atkārtotas, ritmiskas kustības, dažādi vēzieni, kas palīdz atslēgt analītisko prātu un ievest sevi transā. Šādā stāvoklī ir daudz vieglāk atbrīvoties no liekā. Un vēl vairāk. Kad liekais balasts vairs netraucē, Atslēgu var izmantot, lai vieglāk radītu savu lielisko dzīvi.

Atslēgas autors ir Krievijas ārsts, zinātnieks Hasajs Alijevs, kura interešu lokā ir cilvēka spēju izpēte.

Mans ieteikums – negaidi rezultātus, bet ļaujies procesam. Sākumā vari taisīt visu kompleksu (5 vingrojumi), pēc tam vari atrast vienu vai divus no tiem, kas liekas vispiemērotākie tieši Tev. Izpildi stresa testu pirms un pēc kompleksa. Un Tu pamazām novērosi pārmaiņas.Tie būs arī interesanti atklājumi par to, cik ļoti grūti noturēt “tīru” fokusu, bez nevienas vismazākās domiņas. Man cita starpā tieši šī sapratne, cik ļoti piesātināts ir mans domu “ēters” ar visvisādām fona domām, bija lielākā atklāsme, kuru ieguvu tieši no Atslēgas. Apņemies pildīt Arslēgu katru dienu visamaz 3 nedēļu garumā, un  novēro kā mainās Tavas labsajūtas, miera, prieka un veselības līmenis.

Šis ir tas video, ar kuru es sāku mācīties Atslēgu:

Lai Tev izdodas lieliski!

 

Saulītes un samīļojieni!