Ciguns kā dzīvesveids ar mani ir kopā kopš 2001.gada, kad to atklāju, meklējot risinājumus savām veselības lietām. Tas kļuva par manu atbalstītāju tik ļoti, ka sāku to arī mācīt.  To daru jau 10 gadus.Vienā manas dzīves posmā, kurā piedzīvoju smagu veselības krīzi, biju spiesta pārrevidēt visas savas zināšanas un attieksmes. Dziedināšanās nāca kopā ar svarīgām atklāsmēm, ar kurām dalos un kuras mācu virtuālās apmācības platformas “Dzīves elpa” ietvaros. Protams, ka šie atklājumi ir atstājuši iespaidu uz to kā mācu cigunu un palīdzu cilvēkiem sakārtot savas dzīves.

Cigunu un enerģijas pasauli atstājot pamatā, visu laiku esmu pētījusi cilvēka spējas radīt realitāti. Esmu meklējusi atbildes uz jautājumiem, kas svarīgi ikvienam – kāpēc cilvēks saslimst, kāpēc cilvēks nav laimīgs un kas būtu jādara, lai cilvēka dzīve pārvērstos par harmonijas augstāko izpausmi. Šajā ceļā, meklējot atbildes uz šiem jautājumiem,  esmu izzinājusi cilvēka neizmērojamās spējas un guvusi savu personīgo pieredzi tajā. Un tā es nemitīgi turpinu sevi attīstīt un palīdzu to izdarīt ikvienam, kas grib dzīvot pilnvērtīgu un laimīgu dzīvi. Un kopš neilga laika saucu sevi par ģēniju treneri, par pārmaiņu treneri, jo manī mīt visciešākā pārliecība, ka ģēnijs dzīvo ikvienā.

Ikdienā vadu ciguna un Kustību brīvības nodarbības, vadu seminārus Fuerteventurā, Portugālē, Turcijā, Kostarikā, vadu vebinārus Dzīves elpas virtuālajā telpā. Palīdzu iedvesmot un noticēt sev cilvēkiem no visas pasaules ekselences vēža klīnikā Jūrmalā. Priecājos, ka pavisam drīz pasauli ieraudzīs mana grāmata Ģēniju sarunas. Pamodināt sevī Radītāju.

 

Bet mana vissvarīgākā nodarbe – mācos baudīt dzīvi visā tās krāšņumā!

Saulītes un samīļojieni